-
Vendor: Little GenieWhat is shaped like a penis and tastes like a mixed drink... The new and original cocktail suckers. These suckers do not contain any alcohol.
- $4.05
-
- $4.05
- Unit price
- per
-
Vendor: Hott ProductsSweet Cheeks Assorted Ass Shaped Gummies As much fun to suck on as they are to eat! • 12pc Display
- $34.89
-
- $34.89
- Unit price
- per
-
Vendor: Hott ProductsHard Nippies Strawberry Flavored Nipple Shaped Candy A sweet treat that is fun to eat! • 12pc Display
- $59.44
-
- $59.44
- Unit price
- per
-
Vendor: Kheper GamesSuck the rainbow with this set of six 20g dick-shaped sucker. Flavors include: strawberry, orange, banana, lime, blue raspberry, and grape.
- $8.78
-
- $8.78
- Unit price
- per
-
Vendor: Hott ProductsMulti-colored and multi-flavored penis shaped lollipops. 12 pieces.
- $57.59
-
- $57.59
- Unit price
- per
-
Vendor: Little GenieCock Rockets Oral Sex Candy. For blow jobs that are out of this world! Place a small amount of Cock Rocket nuggets in your mouth before beginning oral sex for explosive results! Add more per your pleasure.
- $1.35
-
- $1.35
- Unit price
- per
-
Vendor: Little GenieCock Rockets Oral Sex Candy. For blow jobs that are out of this world! Place a small amount of Cock Rocket nuggets in your mouth before beginning oral sex for explosive results! Add more per your pleasure. • 3 different flavors • Watermelon •...
- $51.52
-
- $51.52
- Unit price
- per
-
Vendor: Little GenieCock Rockets Oral Sex Candy. For blow jobs that are out of this world! Place a small amount of Cock Rocket nuggets in your mouth before beginning oral sex for explosive results! Add more per your pleasure.
- $1.35
-
- $1.35
- Unit price
- per
-
Vendor: Hott ProductsDick Heads Assorted Dick Shaped Gummies A sweet treat that is fun to eat! • 12pc Display
- $55.48
-
- $55.48
- Unit price
- per
-
Vendor: Little Genie25 individual fun size packages. Tasty fruit flavors! Perfect for parties & pinatas!
- $10.13
-
- $10.13
- Unit price
- per
-
Vendor: Little GenieA bag full of 25 individually wrapped small packs of tart penis shaped candies. These are perfect for bachelorette party favors, piñatas, or just a fun hand-out. With 5 candies in every small bag, these packs make it easy to suck a bag of...
- $10.13
-
- $10.13
- Unit price
- per
-
Vendor: Little GenieThese are perfect for bachelorette party favors, great for parties!
- $3.71
-
- $3.71
- Unit price
- per
-
Vendor: PipedreamFind out how many licks it takes to get to your sweet spot! Turn yourself into a tasty treat with these yummy Edible Gummy Undies. These delicious, delightfully scented candy undies are a sexy way to satisfy your lover's sweet tooth. Best of all,...
- $10.00
-
- $10.00
- Unit price
- per
-
Vendor: Hott ProductsOur pussy tastes great!! Fruity flavor. How much clit can your little tongue lick? MEASUREMENTS: • Length: 6" (15.24 cm) • Width: 1" (2.54 cm)
- $3.10
-
- $3.10
- Unit price
- per
-
Vendor: Hott ProductsSatisfy your "Wild" Sweet Tooth with the colorful Rainbow Boobie Candy Necklace and the Rainbow Pecker Candy Necklace! Fun Exotic Colors really make a wild & fun statement and will make you a stand out at any fun party event! Features: • Rainbow Flavored...
- $5.87
-
- $5.87
- Unit price
- per
-
Vendor: Hott ProductsSweet and Sexy Candy Edible Garter Belt! • Multi-flavored candy. • One size fits all
- $6.21
-
- $6.21
- Unit price
- per
-
Vendor: Hott ProductsMulti-color penis shaped candy nacklace.
- $3.65
-
- $3.65
- Unit price
- per
-
-
Vendor: Rock CandyIntroducing Poppin’ Rock Candy, the first edible product in the award-winning line of candy-inspired sex toys! Engineered by the Rock Candy confectioners, Poppin’ Rock Candy brings an explosive element to oral sex for couples with unique, authentic flavors, offering something for every taste! Ideally...
- $1.07
-
- $1.07
- Unit price
- per
-
Vendor: Rock CandyIntroducing Poppin’ Rock Candy, the first edible product in the award-winning line of candy-inspired sex toys! Engineered by the Rock Candy confectioners, Poppin’ Rock Candy brings an explosive element to oral sex for couples with unique, authentic flavors, offering something for every taste! Ideally...
- $1.08
-
- $1.08
- Unit price
- per